پنج-مزیت-برای-دختر-نسبت-به-پسر
پنج مزیت برای دختر نسبت به پسر
۱۹ فروردین, ۱۳۹۷
روش‌های-طبیعی-و-آزمایشگاهی-انتخاب جنسیت-فرزند-بخش-دوم
روش‌های طبیعی و آزمایشگاهی انتخاب جنسیت فرزند پسر
۲۰ فروردین, ۱۳۹۷
روش‌های-طبیعی-و-آزمایشگاهی-انتخاب جنسیت-فرزند-دختر

روش‌های-طبیعی-و-آزمایشگاهی-انتخاب جنسیت-فرزند-دختر

روش طبیعی انتخاب دختر

برای این امر، راهکارهایی علمی وجود دارد و مهم‌ترین عامل، «اسیدی بودن» فضای انعقاد نطفه است که در این صورت، زمینه برای حرکت اسپرم‌های ماده فراهم می‌شود و احتمال دختر شدن فرزند افزایش می‌یابد:

۱- زمان نزدیکی:

عمل نزدیکی باید دو تا سه روز قبل از تخمک‌گذاری زن متوقف گردد.

۲- شستشوی مهبلی:

قبل از هر نزدیکی زن باید در درون مهبل خود را با محلولی از دو تا قاشق غذاخوری سرکه سفید در (حدود) یک لیتر آب، شستشوی اسیدی بدهد. گرچه انتخاب زمان نزدیکی ممکن است به تنهایی برای داشتن دختر کافی باشد، اما انجام شستشوی اسیدی – که کاملاً خالی از ضرر است – احتمال موفقیت را بسیار افزایش می‌دهد، چون محیط اسیدی اسپرم‌های نر را از تحرک باز می‌دارد.

۳- عدم تحریک زن:

اگر زن هنگام نزدیکی معمولاً به مرحله انزال می‌رسد باید بکوشد تا از ایجاد آن جلوگیری کند. رسیدن به مرحله انزال جریان ترشحات قلیایی را افزایش می‌دهد و همین ترشحات ممکن است محیط اسیدی مساعدی را که بر شانس موفقیت اسپرم‌های ماده می‌افزاید، خنثی کرده یا تضعیف نماید. اگر عمل زناشویی، بدون تحریک زن انجام شود، فضای مهبل اسیدی می‌شود و احتمال دختر شدن فرزند در این فضا به جهت حرکت اسپرم‌های ماده بیشتر است.

روش‌های-طبیعی-و-آزمایشگاهی-انتخاب جنسیت-فرزند-دختر

روش‌های-طبیعی-و-آزمایشگاهی-انتخاب جنسیت-فرزند-دختر

۴- نحوه نزدیکی:

نزدیکی باید در یک وضعیت روبه‌رو انجام گیرد. پزشکی معتقد است با استفاده از این روش احتمال کمتری هست که اسپرم‌های درون منی مستقیماً در دهانه رحم رها شوند و در غیر این صورت اسپرم‌ها ممکن است بتوانند از محیط اسیدی درون مهبل دور شده و سالم بگریزند.

۵- قراردادن اسپرم‌ها داخل مهبل:

با توجه به اسیدی بودن درون مهبل، اگر اسپرم‌ها آن‌جا قرار گیرند، باید در فضای اسیدی شنا کنند تا خود را به دهانه رحم برسانند و در این فضا، اسپرم‌های ماده، بهتر حرکت می‌کنند.

۶- نحوه عملکرد مرد:

به مرد توصیه می‌شود آلت تناسلی خود را هنگام انزال به مقدار کم‌تری به درون زن فرو کند. استفاده از این روش نیز موجب خواهد شد که اسپرم‌ها در معرض اسید درون مهبل قرار گرفته و ناگزیر از میان اسیدهای موجود شنا کنند تا خود را به دهانه رحم برسانند.

پیشنهاد می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله پذیرش جنسیت نوزاد را مشاهده کنید

۷- کم نطفگی مرد:

آخرین مقاربت، باید دو تا سه روز قبل از تخمک‌گذاری انجام گیرد، اما قبل از این تاریخ به هیچ وجه لازم نیست از مقاربت خودداری شود. چون کم نطفگی مرد امکان تولید دختر را افزایش می‌دهد، بنابراین نزدیکی مکرر در پیش از دو سه روز مانده به تخمک‌گذاری نه تنها مضر نیست بلکه ممکن است مفید هم باشد. اگر ۴ یا ۵ روز قبل از تخمک‌گذاری، عمل زناشویی بیش‌تر انجام شود، توانایی اسپرم‌های نر تا رسیدن تخمک از بین می‌رود و در نتیجه، حرکت اسپرم‌های ماده بیش‌تر خواهد شد.

۸- انعقاد نطفه در سنین بالاتر:

تعداد اسپرم‌های برخی مردان در سنین بالاتر کاهش می‌یابد و این به ضرر اسپرم‌های نر است. در زنان مسن‌تر نیز ترشحات قلیایی دهانه رحم کاهش می‌یابد و این کاهش، زمینه مساعدی را برای تولید دختر فراهم می‌سازد.