تفاوت تربیت دختران با پسران
آیا روش های تربیتی دختران با پسران تفاوت دارد؟
31 جولای, 2018
لالایی برای کودک، لالایی برای نوزاد
لالایی لالا لالا گل پونه
7 سپتامبر, 2018
پلاک اسم نوزادی تاریخ تولد

پلاک اسم نوزادی تاریخ تولد

پلاک اسم نوزادی تاریخ تولد

زیورآلات کودکانه متناسب با دنیای شیرین کودکانه طراحی می شوند تا برای کودکان با دنیای ساده و البته پررمز و رازشان جذابیت داشته باشند. جواهرات کودکانه یا برای نوزادی که تازه پا به این دنیا نهاده است خریداری می شوند و یا به مناسبت روز تولد یا موفقیت تحصیلی فرزندان. اما در خرید زیورآلات کودکانه برای فرزندتان نباید به دنبال بهانه باشید، این کالای بامزه و دوست داشتنی می تواند بهترین سورپرایز برای فرزند دلبدتان در هر زمان و در هر مکان باشد، حتی بی بهانه.

مدال پلاک اسم نوزادی تاریخ تولد به شکل ردپای کودک طراحی شده و عرضه می شود . این آویز به زیبایی طراحی شده است و این امر باعث جدابیت هرچه بیشتر این محصول بیبی سنتر شده است . همچنین ظاهر این پلاک به صورت براق هست که باعث افزایش جذابیت هرچه بیشتر این اثر هنری شده است. این آویز برای استفاده کودکان دختر و پسر طراحی شده است و بوسیله یک حلقه به زنجیر متصل می‌شود . همچنین می توانید بر روی این پلاک اسم و سال تولد کودک خود را حک نمایید و یک هدیه ای خاص برای نوزاد و یا کودک شما باشد.

اگر شما منتظر تولد نوزادی شیرین هستید و قصد خرید هدیه برای او را دارید، پلاک اسم نوزادی تاریخ تولد ردپای کودک بیبی سنتر می تواند هدیه ای مناسب باشد.

این پلاک بچه گانه با اسم و مشخصات نوزاد شما قابل سفارش از فروشگاه بیبی سنتر میباشد.

پلاک اسم نوزادی تاریخ تولد

پلاک اسم نوزادی تاریخ تولد

دیدگاه ها بسته شده است