روش‌های-طبیعی-و-آزمایشگاهی-انتخاب جنسیت-فرزند-دختر
روش‌های طبیعی و آزمایشگاهی انتخاب جنسیت فرزند دختر
۲۰ فروردین, ۱۳۹۷
تعیین-زمان-دقیق-تخمک-گذاری
تعیین زمان دقیق تخمک گذاری
۲۱ فروردین, ۱۳۹۷
روش‌های-طبیعی-و-آزمایشگاهی-انتخاب جنسیت-فرزند-بخش-دوم

روش‌های-طبیعی-و-آزمایشگاهی-انتخاب جنسیت-فرزند-بخش-دوم

روش طبیعی انتخاب پسر

برای این امر، راهکارهای علمی وجود دارد و مهم‌ترین عامل، «قلیایی بودن» فضای انعقاد نطفه است که در این صورت، زمینه برای حرکت اسپرم‌های نر فراهم می‌شود و احتمال پسر شدن فرزند افزایش می‌یابد:

۱- زمان نزدیکی:

عمل نزدیکی باید هر چه نزدیک‌تر به لحظه تخمک‌گذاری انجام گیرد.

۲- شستشوی مهبلی:

قبل از هر نزدیکی، زن باید درون مهبل خود را با محلولی از دو قاشق غذاخوری جوش شیرین در (حدود) یک لیتر آب، شستشوی قلیایی بدهد.

۳- تحریک زن:

انزال برای زن لازم نیست، اما رسیدن به این مرحله مطلوب است. اگر زن معمولاً به مرحله انزال می‌رسد، همسرش باید انزال خود را با وی همزمان سازد یا بگذارد زنش قبل از وی به مرحله انزال برسد. تحریک زن، قبل از عمل زناشویی و رسیدن او به ارگاسم (اوج لذت جنسی) سبب قلیایی شدن مهبل می‌شود و در این محیط، فعالیت اسپرماتوزئید که حامل جنس مذکر است، بیشتر خواهد بود.

۴- نحوه عملکرد مرد:

توصیه می‌شود مرد نزدیکی را از جهت عقب انجام دهد. پزشکی می‌گوید با استفاده از این روش نزدیکی می‌توان اطمینان یافت که اسپرم به جای قرار گرفتن در دو ناحیه مجاور رحم، دقیقاً در مدخل رحم قرار گیرد. قرار گرفتن اسپرم در مدخل رحم بدین دلیل مطلوب است که ترشحات درون دهانه رحم و خود رحم حتی با وجود استفاده از شستشوی قلیایی نیز از ترشحات مجرای مهبل بسیار قلیایی‌تر خواهد بود، و یک محیط قلیایی، مساعدترین موقعیت برای فعالیت اسپرم نر می‌باشد.

 

۵- قرار گرفتن اسپرم‌ها در مدخل رحم:

دخول عمیق آلت مرد در لحظه انزال وی نیز به قرار گرفتن اسپرم در نزدیکی دهانه رحم کمک خواهد کرد. با توجه به قلیایی بودن ترشحات درون دهانه رحم، اگر نزدیکی به گونه ای انجام گیرد که اسپرم‌ها داخل مدخل رحم قرار گیرند، تحرک اسپرم‌های نر بیش‌تر می‌شود و احتمال پسردار شدن افزایش می‌یابد.

۶- خودداری از عمل زناشویی:

اگر مرد، از آغاز عادت ماهانه تا روز تخمک‌گذاری از نزدیکی با همسر خود بپرهیزد، باعث افزایش اسپرم‌ها می‌شود و افزایش تعداد اسپرم‌ها به نفع اسپرم‌های نر است.

روش‌های-طبیعی-و-آزمایشگاهی-انتخاب جنسیت-فرزند-بخش-دوم-پسر

روش‌های-طبیعی-و-آزمایشگاهی-انتخاب جنسیت-فرزند-بخش-دوم-پسر

پزشکی در خصوص این دو روش انتخاب می‌گوید:

«آن‌چه گفته شد تماماً بدین معناست که اگر نخستین مقاربت دقیقاً در زمان تخمک‌گذاری صورت گیرد که در آن هنگام مایع درون دهانه رحم به ده برابر می‌رسد و بسیار قلیایی است، اسپرم‌های نر مثل یک اتومبیل در یک بزرگ‌راه فاقد چراغ، مسیر خود را با سرعت تمام طی خواهند کرد.» اما اگر نزدیکی دو یا سه روز قبل از تخمک‌گذاری انجام گیرد، اکثر اسپرم‌های نر تا فرا رسیدن تخمک توانائی خود را از دست خواهند داد. این پزشک در ادامه بحث می‌گوید:

«اما، برای اسپرم ماده، طی این مسیر (برای رسیدن به تخمک) در واقع مانند رسیدن هواپیما به یک فرودگاه در یک شب مه‌آلود است. باید دور بزند و منتظر علامت باشد و با دریافت علامت فوراً می‌نشیند.»

این پزشک تضمین نمی‌کند که این روش‌ها در تمام موارد همراه با موفقیت باشند، اما به قول خود او:

«این روش‌ها، ساده و بی‌خطرند. هیچ چیز نامطلوبی در آن‌ها دیده نمی‌شود و این دستورات با اعتراض هیچ یک از مذاهب روبه‌رو نشده است. نتایج کلینیکی دست کم ۸۰ درصد موفقیت در استفاده از این روش‌ها را نشان می‌دهد. اگر زن و شوهر به دستورات مربوط به انجام شستشو و انتخاب زمان مناسب برای نزدیکی دقیقاً توجه کنند می‌توانند ۸۵ تا ۹۰ درصد موفقیت (را در انتخاب جنس دلخواه) به دست آورند.»

پیشنهاد می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله پذیرش جنسیت نوزاد را مشاهده کنید

جنسیت نوزاد را اسپرم مرد مشخص می‌کند، که می‌تواند مذکر یا مؤنث باشد. تحقیقات نشان داده است که اسپرم‌های مذکر سریع‌تر شنا می‌کنند اما کم‌تر از اسپرم‌های مؤنث زنده می‌مانند، بنابراین اگر زن وقتی بیش‌ترین آمادگی باروری را دارد (حدود ۱۴ روز قبل از زمان قاعدگی) نزدیکی کند احتمال پسردار شدن او بیشتر است، و اگر تا سه روز قبل از این زمان نزدیکی کند، احتمال دختردار شدن بیشتر است.

۷- دمای بالای بدن زن:

زمانی که دمای بدن زن از روزهای دیگر بیش‌تر باشد (حدود یک هفته پس از پاک شدن از عادت ماهانه)، روز قبل از آن، عمل تخمک‌گذاری صورت گرفته است و اگر نزدیکی و انعقاد نطفه در این زمان انجام شود، احتمال پسر شدن فرزند افزایش می‌یابد؛ زیرا در این زمان، مایع درون دهانه رحم ۱۰ برابر می‌شود که بسیار قلیایی است.

راه های تشخیص دقیق زمان تخمک‌گذاری، دماسنج، سونوگرافی، و درد زیر شکم (در حدود ۲۰ درصد از بانوان) است. این درد به سبب پرتاب تخمک از درون کیسه به خارج احساس می‌شود.