رابطه-جنسی-تازه-والدین
روابط زناشویی سرد پس از تولد نوزاد
۱۱ خرداد, ۱۳۹۷
معنی اسم ها و نام های دخترانه و پسرانه - ر
معنی اسم ها و نام های دخترانه و پسرانه -ر
۱۱ خرداد, ۱۳۹۷
رابطه-جنسی-تازه-والدین

رابطه جنسی تازه والدین

یافتن زمان مناسب رابطه جنسی برای والدین تازه فرزنددار شده کمی دشوار است. برای همین ما در اینجا چند پیشنهاد برای این والدین داریم. البته کسی نمیداند چه زمانی برای این کار مناسبتر است به جز خود والدین!

  1. باز تعریف روابط جنسی

قرار نیست که همه روابط عاشقانه به مقاربت منجر شود. بسیاری از راه ها و کارهایی که شما از آن لذت میبرید لزوما یک رابطه جنسی کامل نیست. نوازش کردن، ماساژ دادن و برخی شوخی ها و … میتواند حس خوبی بین شما و شریک زندگیتان منتقل کند.

 

  1. استفاده از زمان خواب کودک

زمانی که کودک خواب است یا درحال چرت زدن است، زمان مناسبی برای روابط دو نفره است. البته اگر کمبود خواب دارید و نیاز به خواب دارید، حتما استراحت کنید. اما این مهم است که تمام زمان آرام و مفید خود را صرف کارهای روزمره نکنید. احتمالا لباس های کثیف و ظرف های شسته نشده میتوانند برای زمان دیگری صبر کنند!

 

  1. صحبت کردن

گاهی اوقات (هنگامی که کودک خوابیده است)، کم کردن نور اتاق، ریلکس کردن و صحبت های عاشقانه می تواند تجربه خوبی باشد. مثلا میتوانید در مورد دورانی که هنوز فرزند نداشتید صحبت کنید. به یکدیگر یاداوری کنید که شما قبل از اینکه پدر و مادر باشید، زن و شوهر هستید.

 

  1. برنامه ریزی های دو نفره

اگر امکان گذاشتن کودکتان نزد آشنایان، پرستار یا مهد کودک یا… وجود دارد. و سن کودک شما این اجازه را میدهد. برای برنامه های دو نفره برنامه ریزی کنید. مانند شام در رستوران، پیک نیک و …

 

  1. تشویق کردن یکدیگر

هنگامی که شما دارای فرزند میشوید، خلق و خوی پدر و مادری میابید. تغییر این اخلاق جدید به خلق و خوی زن و شوهری شاید کمی سخت باشد. شاید برخی کارها و پیشنهادهای شیطنت آمیز شما به شریک زندگیتان برای این تغییر موثر باشد. به یاد داشته باشید که عشقبازی فقط قبل از یک رابطه جنسی اتفاق نمیافتد. لمس کردن، در آغوش گرفتن، نوازش کردن و بوسیدن و … میتواند دور از چشمان کودک و در تمام طول روز اتفاق بیافتد.

 

  1. خواسته های خود را بگویید

اگر احساس میکنید بین شما و همسرتان فاصله افتاده است و اینکه برای مدتی با یکدیگر رابطه نداشته اید شما را عصبی کرده است. خواسته هایتان را بیان کنید و روابطتان را آغاز کنید. چه کسی میتواند در مقابل عشقبازی مقاومت کند!؟

رابطه جنسی تازه والدین

رابطه جنسی تازه والدین

خاله زنک - اتاق گفتگوی بیبی سنتر